BENEFIČNÍ VÁNOČNÍ KONCERT

 Registrace ukončena
 
50/50
Kategorie:
Atmosféra
Datum
sobota, 7. prosinec 2019 18:00
Místo konání:
Lužice, Lesní 948/30 - Lesní 948/30, 696 18 Lužice
Počet míst
50
Volných míst
K tomuto datu nejsou k dispozici žádné vstupenky
Telefon:
608905588
Email:
Stránky:

BENEFIČNÍ VÁNOČNÍ KONCERT
Připravili jsme si pro vás jedinečnou chvíli vánoční pohody.

Ani jsme se nenadáli a Vánoce jsou opět za dveřmi. Aby to před Vánocemi nebyl jen shon a stres, chceme vám přinést krásnou a pohodovou vánoční atmosféru koncertem na Dobré půdě. Pozvali jsme skvělé zpěváky, a tak se máte na co těšit.

K Vánocům patří také štědrost vůči potřebným, a proto jsme se rozhodli uspořádat tento koncert opět jako benefiční. Před dvěmi lety byla jedním z hostů na Dobré půdě oceněná zdravotní sestra Bc. Andrea Radomská DiS. Její povídání o domácí hospicové péči všechny účastníky vzalo za srdce a ukázalo nám, jak záslužná je práce mobilní hospicové péče, a proto jsme se rozhodli podpořit tuto velmi přínosnou činnost a také konkrétní příběhy pozůstalých dětí. Více informací o projektu Mobilního hospice Strom života, který chceme podpořit neleznete na jejich webových stránkách www.zivotastrom.cz 

Hudební produkce:

Petra a Martin Pollákovi

Nádherně zpívající matka se synem, přijedou z daleké Levoče, aby nás svým darem zpěvu naladili na přicházející vánoční svátky a poselství, které Vánoce přinášejí. Když jsme před rokem slyšeli jejich koncert, rozhodli jsme se je pozvat na Dobrou půdu a věříme, že ty nádherné a silné emoce, které svými hlasy předávají svým posluchačům se dotknou také srdcí posluchačů na Dobré půdě v Lužicích.

Host večera: 

Bc. Andrea Radomská DiS.

Moravskoslezská sestra roku 2016 - vítězka v kategorii Paliativní a hospicová péče,  pracuje v Mobilním hospici Strom života a věnuje se práci s pozůstalými dětmi.

 

Těšíme se na předvánoční setkání s vámi.

Vstup ZDARMA.