Rok 2019 je tady a my z Dobré půdy nezahálíme a máme pro vás připraveny další inspirativní akce. Mnozí se nás ptáte na termíny, aby jste si je mohli poznamenat do svých diářů, tak je zde uvádíme i přesto, že u všech akcí ještě nemáme doladěn název nebo řečníka. Budeme průběžně doplňovat.

Číst dál...

Vážení přátelé a příznivci Dobré půdy, v průběhu tří a půl roku fungování jsme se po 50 akcích s celkovou návštěvností přes 2.700 účastníků rozhodli vzít si oddechový čas. 

Číst dál...

Vážení příznivci Dobré půdy,

v sobotu 17.3.2018 proběh na Dobré půdě nádherný Velikonoční koncert křesťanské pěvecké a hudební skupiny Happy Day z Albrechtic. Jejich vystoupení bylo velmi silné a to jak po hudební, pěvecké tak i spirituální stránce. Kapela hrála precizně, šlapalo to jako hodinky, zpěváci úžasně ladili a vynikající sólisté podávali neskutečné pěvecké výkony. 

Věřím, že koncert byl pro všechny posluchače předvelikonočním pohlazením po duši a silným zážitkem.

Níže si můžete pustit krátkou ukázku ze zkoušky a koncertu natočenou pouze mobilem, takže obraz a hlavně zvuk nedosahují té barevnosti podání a kráse zvuku, který posluchači měli. Dávám to sem, aby jste mohli zavzpomínat a Ti co nebyli účastni fyzicky, si mohli alespoň představit jak tento skvělý koncert proběhl.

Přejeme Vám všem krásné Velikonoční svátky!!!

Dan a Dáša Doricovi a tým spolupracovníků

Vážení příznivci Dobré půdy,

děkujeme za přízeň, kterou jste nám věnovali v roce 2018. Byl to rok, ve kterém jsme se mohli vídat při mimořádných akcích, které nám pomáhaly své životy „Směřovat výš...“

Přejeme Vám, aby rok 2019 byl plný růstu ve všech oblastech života!!!

Dan a Dáša Doricovi a tým spolupracovníků

9. prosince 2017 proběhl na Dobré půdě Vánoční benefiční koncert, při kterém účastníci svou štědrostí přispěli na pozůstalé děti úžasnou částkou 22.492,- Kč. Zdravotní sestra Bc. Andrea Radomská, která s dětmi pracuje nám zaslala děkovný dopis: 

Číst dál...