VÝCHOVA (NE)VÝCHOVOU

 Registrace ukončena
 
50/50
Kategorie:
Atmosféra
Datum
sobota, 23. únor 2019 17:00
Místo konání:
Lužice, Lesní 948/30 - Lesní 948/30, 696 18 Lužice
Počet míst
50
Volných míst
K tomuto datu nejsou k dispozici žádné vstupenky
Telefon:
608905588
Email:
Stránky:

VÝCHOVA (NE)VÝCHOVOU
Jak vychovat morální děti v nemorálním světě.

Srdečně vás zveme na velmi zajímavou přednášku našeho vzácného a vzdělaného hosta PhDr. Ing. Tibora Máhrika PhD., DipTh., který přednáší velmi fundovaně a srozumitelně. 

Žijeme v době poznamenané hodnotovým chaosem a názorovou desorientací ohledně výchovy dětí. Různé trendy a návody jak zvládat dítě situaci ještě komplikují a rodiče jsou mnohdy bezradní ve své snaze dát svým dětem to nejlepší vybavení do života.

Budeme se společně zamýšlet nad současnými výzkumy o světě dětí a kriticky analyzovat různé přístupy ve výchově se zaměřením na rodinu.

Přednáška je spojena s diskusí.

Atmosféra - spiritualita srozumitelně

Atmosféra je projekt, kde chceme v necírkevním prostředí sdílet duchovnost moderně a srozumitelně. Je to projekt, který je nad denominační (nad církevní). Cílem projektu je nabídnout prostor pro prožití osobní spirituality (duchovnosti), inspirovat se a mít možnost v této oblasti růst.  Spiritualita přitom hraje v životě člověka velmi důležitou roli. Na „Dobré půdě“ nabízíme každému možnost prožívat srozumitelnou duchovní zkušenost a příležitost uvědomit si křesťanské hodnoty, na niž stojí naše národní i evropská historie a vlastně život každého z nás.     

Můžete se těšit na zajímavé životní příběhy známých i méně známých osobností, inspirativní přednášky, semináře, koncerty, motivační duchovní slovo, šálek čaje či kávy, malé občerstvení a hlavně příjemně a pohodově prožitý čas v komunitě lidí, kteří chtějí růst a měnit atmosféru svého života. 

Přednáší: 

PhDr. Ing. Tibor Máhrik PhD., DipTh.

Vysokoškolský pedagog a kazatel CB v Žilině

Vstup ZDARMA.