KDYŽ POZNÁŠ LÁSKU S VELKÝM „L“

 Registrace ukončena
 
50/50
Kategorie:
Atmosféra
Datum
sobota, 17. únor 2018 17:00
Místo konání:
Lužice, Lesní 948/30 - Lesní 948/30, 696 18 Lužice
Počet míst
50
Volných míst
K tomuto datu nejsou k dispozici žádné vstupenky
Telefon:
608905588
Email:
Stránky:

KDYŽ POZNÁŠ LÁSKU S VELKÝM „L“
O lásce, která může změnit vše.

Když se všechno v životě dělá s láskou k sobě, druhým a také k práci, dějí se zázraky. Všichni hledáme ideální vztahy plné skutečné lásky. Dá se vůbec najít? Pan doktor bude v rámci inspirativního duchovního slova vyprávět příběh setkání se skutečnou láskou s velkým „L“, která zásadně ovlivnila celý jeho život. 

Atmosféra - formát moderních bohoslužeb

Atmosféra je projekt moderních bohoslužeb pro každého. Je to projekt, který je nad denominační (nad církevní). Cílem projektu je nabídnout prostor pro prožití osobní spirituality (duchovnosti). Žádný podobný duchovní projekt se v našem okolí v necírkevním prostředí nenabízí a spiritualita přitom hraje v životě člověka velmi důležitou roli. Dobrá půda nabízí každému možnost prožívat srozumitelnou duchovní zkušenost a příležitost uvědomit si křesťanské hodnoty, na niž stojí naše národní i evropská historie a vlastně život každého z nás.     

Můžete se těšit na zajímavé životní příběhy známých i méně známých osobností, inspirativní hudbu, motivační duchovní slovo, šálek čaje či kávy, malé občerstvení a hlavně příjemně a pohodově prožitý čas v komunitě lidí, kteří chtějí růst a měnit atmosféru svého života. 

Průvodce inspirativním duchovním slovem: 

Mudr. Marek Miškej

ortoped - špičkový spondylochirurg zaměřený na operace páteře

vítěz třetího ročníku ankety „Lékař roku“

Hudební produkce:

Atmoband

Pěvecká skupina pod vedením kapelnice Heleny Vladárové.

Host večera: 

Mudr. Marek Miškej

 

Můžete se těšit na rozhovor se špičkovým chirurgem o jeho životě, práci, hodnotách a koníčcích. Uslyšíte také několik autorských písní pana doktora, protože je skvělým skladatelem, hudebníkem a zpěvákem. Na závěr bude prostor k položení vašich dotazů.

Vstup ZDARMA.