ODPUSTIT A ZAPOMENOUT - LZE TO?

 Registrace ukončena
 
46/50
Kategorie:
Atmosféra
Datum
sobota, 28. říjen 2017 17:00
Místo konání:
Lužice, Lesní 948/30 - Lesní 948/30, 696 18 Lužice
Počet míst
50
Volných míst
4
Telefon:
608905588
Email:
Stránky:

ODPUSTIT A ZAPOMENOUT - LZE TO?
Jak se vyrovnat s tím, že jsme sice odpustili, ale v myšlenkách se událost (čin, slovo atd.) stále vrací?

Každý z nás jsme jiný. Jinak prožíváme radost, ale i křivdu. Někdo dovede "mávnout rukou” a zdá se, že už o ničem neví, zatímco druhý se dovede trápit celé měsíce. Je něco, co může pomoci v procesu odpuštění?

Tématem nás provede člověk, který se s problematikou odpuštění a neodpuštění setkává ve své každodenní praxi.

Atmosféra - formát moderních bohoslužeb

Atmosféra je projekt moderních bohoslužeb pro každého. Je to projekt, který je nad denominační (nad církevní). Cílem projektu je nabídnout prostor pro prožití osobní spirituality (duchovnosti). Žádný podobný duchovní projekt se v našem okolí v necírkevním prostředí nenabízí a spiritualita přitom hraje v životě člověka velmi důležitou roli. Dobrá půda nabízí každému možnost prožívat srozumitelnou duchovní zkušenost a příležitost uvědomit si křesťanské hodnoty, na niž stojí naše národní i evropská historie a vlastně život každého z nás.     

Můžete se těšit na zajímavé životní příběhy známých i méně známých osobností, inspirativní hudbu, motivační duchovní slovo, šálek čaje či kávy, malé občerstvení a hlavně příjemně a pohodově prožitý čas v komunitě lidí, kteří chtějí růst a měnit atmosféru svého života. 

Průvodce inspirativním duchovním slovem: 

Vítězslav Vurst BTh.

Nemocniční kaplan ve Fakultní nemocnici v Olomouci.

Hudební produkce:

Atmoband

Pěvecká skupina pod vedením kapelnice Heleny Vladárové.

Host večera: 

Vítězslav Vurst BTh.

Muž s velmi zajímavým životopisem duchovního, předsedy správní rady Nadace Adra, zakladatele ceny Michala Velíška, zakladatele a předsedy Asociace nemocničních kaplanů, dlouholetého nemocničního kaplana ve Fakultní nemocnici v Motole a nyní ve Fakultní nemocnici v Olomouci atd.

 

Věřím, že to bude velmi zajímavé povídání o životě a práci pana Vítězslava Vursta a také o tom co je a není nemocniční kaplanství.

Vstup ZDARMA.