9. prosince 2017 proběhl na Dobré půdě Vánoční benefiční koncert, při kterém účastníci svou štědrostí přispěli na pozůstalé děti úžasnou částkou 22.492,- Kč. Zdravotní sestra Bc. Andrea Radomská, která s dětmi pracuje nám zaslala děkovný dopis: 

Číst dál...

Vážení příznivci Dobré půdy,

děkujeme za přízeň, kterou jste nám věnovali v roce 2017. Na Dobré půdě v Lužicích proběhlo 15 jedinečných, originálních a inspirativních akcí. Věříme, že se budeme vídat také v roce 2018. Máme pro Vás připravena další velmi zajímavá témata, abychom společně naše životy mohli i nadále „Směřovat výš...“

Přejeme Vám rok plný růstu ve všech oblastech života!!!

Dan a Dáša Doricovi a tým spolupracovníků

Vážení příznivci Dobré půdy,

v sobotu 17.3.2018 proběh na Dobré půdě nádherný Velikonoční koncert křesťanské pěvecké a hudební skupiny Happy Day z Albrechtic. Jejich vystoupení bylo velmi silné a to jak po hudební, pěvecké tak i spirituální stránce. Kapela hrála precizně, šlapalo to jako hodinky, zpěváci úžasně ladili a vynikající sólisté podávali neskutečné pěvecké výkony. 

Věřím, že koncert byl pro všechny posluchače předvelikonočním pohlazením po duši a silným zážitkem.

Níže si můžete pustit krátkou ukázku ze zkoušky a koncertu natočenou pouze mobilem, takže obraz a hlavně zvuk nedosahují té barevnosti podání a kráse zvuku, který posluchači měli. Dávám to sem, aby jste mohli zavzpomínat a Ti co nebyli účastni fyzicky, si mohli alespoň představit jak tento skvělý koncert proběhl.

Přejeme Vám všem krásné Velikonoční svátky!!!

Dan a Dáša Doricovi a tým spolupracovníků

Od ledna proběhlo na Dobré půdě deset skvělých akcí, které byly účastníky velmi pozitivně ceněné. Jsem moc rád, že jsme mohli nabídnout tyto mimořádné vzdělávací programy a jsem také moc rád, že na všech akcích bylo plno.

Číst dál...

Jestli chceme prožívat každodenní vnitřní pocit štěstí a radost, musíme se podívat na to jak jsme na tom s pocitem vlastním hodnoty, se zdravým sebevědomím, sebedůvěrou. Zabývali jsme se tématem, které nám odhalilo základní kameny na kterých můžeme zdravé sebevědomí postavit.

Číst dál...